Федерація Бойових Єдиноборств

Клуби                            

ua
ru
en


   ФБЄ пропонує завітати в наш центральний спортзал, де проводить тренування Бузенюк Сергій Борисович 5 Дан SKIF Адреса: Львів вул. Мельника 1-3, СШ №17 по понеділках, середах та п"ятницях з 16.00 до 21.00

 Колективними членами ФБЄ являються спортивні клуби. Добрі партнерські відносини та здорова конкуренція між клубами є рушійною силою, яка не дає зупинятися на досягнутому.

Клуб „Ронін”  Провідний та найбільш багато чисельний клуб нашої федерації. Заснований у 1996 році. Президент клубу Маргарита Пермякова (4 Дан SKIF), володарка Кубку Світу, чемпіонка України та переможець багатьох міжнародних турнірів. Тренуватись почала у 1979 році. Після заборони карате з 1981 навчалась по книжкам та фотографіям. У 1988 році починає викладати карате з початку на аматорському рівні для знайомих та друзів, а згодом з 1990 року відкриває перші секції для всіх бажаючих. У 1994 році здає на 2 Дан, у 1997 на 3 Дан та в 2007 році на 4 Дан – майстрам з Японії Х. Канадзаві та М. Муракамі. Серед учнів багато тренерів, студентів вузів, людей які змогли досягнути успіхів в різних галузях діяльності, завдяки характеру та наполегливості, які виховались та загартувались на тренуваннях.  Тут трошки відео з тренувань: http://youtu.be/O09DI4Hmn6I та http://youtu.be/7XcRG6H9ggk

Клуб „Буси-до”
  Керівник Олена Березій (Майстер спорту, 3 Дан IKA), призерка Кубку Світу та Чемпіонка України. Підготувала декількох призерів Чемпіонату Світу, Чемпіонів України та інших міжнародних турнірів. У 2007 році дві учениці стали чемпіонками Кубку світу. Підготувала до атестації на чорний пас трьох учнів, двох на 3 дан. Троє учнів отримали звання Майстра спорту України.
 Тренер клубу "Бусі-до" - Наталія Березій (Майстер спорту, 3 Дан IKA) Чемпіонка Європи, багаторазова Чемпіонка України, Чемпіонка Кубку світу 2007 року, переможець міжнародних турнирів.
 Сайт клуба: http://busi-do.lviv.ua/Клуб „Кенсей”
  Заснований в 2000 р. На цей час тренером цього клубу є Богач Марія 2 Дан, Майстер спорту, багаторазова Чемпіонка України і Європи. У спортивному клубі „Кенсей” займаються юнаки та дівчата різного віку, які є багаторазовими чемпіонами Львівської області, призерами Чемпіонатів України. Багато з них досягли рівня коричневого пасу, двоє учнів успішно пройшли атестацію на чорний пас та отримали звання КМС. Адреса сайта клубу: http://kensei.com.ua/

Клуб „Тайки” м. Червоноград
  Заснований в 2007 році. Керівник і тренер клубу Слободянюк Валерій - 1 Дан IKA

Клуб "Багира"
 Керівник Андрій Дяків (3 Дан), призер чемпіонату України, чемпіон Львівської області. Підготував декількох призерів чемпіонату України. Тамара Дяків - тренер-методист, веде заняття з наймолодшими членами клубу.

Клуб „СКИФ „Добротвир”

 
  Заснований 01 вересня 1996 року і являється одним з багатьох клубів карате який все робить для збереження стильового карате в період масового переходу в спортивне карате. Значний особистий досвід серйозних тренувань, співпраця з вітчизняними і зарубіжними майстрами і властивість до аналізу дозволяє обґрунтувати і систематизувати великий об’єм інформації про карате як мистецтво в цілому і про найбільш масовий стиль Шотокан карате по версії SKIF. Використовуючи широкий історикогеографічний матеріал який об’ємно передає духовний зміст карате як бойове мистецтво, а ключові моменти техніки і ката дозволяють закласти міцний фундамент для подальшого вдосконалення. В цьому стилі в повній мірі відтворені і систематизовані підвалини базової техніки її важливі моменти; ката, як засіб і спосіб вдосконалення техніки психофізичних характеристик; і куміте як шлях до адаптації прийомів до умов реального поєдинку.
  Як говорив Г. Фунакоші наше карате виховує в Вас любов до людей. Ця любов не дає Вам образити їх, а Ваше мистецтво і сила духу не дає їм образати Вас. Карате та насильство несумісні.
  Тренер-викладач: Федина Ігор Євгенович. Дата народження 21 квітня 1967 року. Тренерський стаж з 1 вересня 1996 року.Рівень спортивної кваліфікації 4 Дан.

Клуб „Абсолют”
  Керівник клубу - Піхотський Володимир Гнатович (2 Дан SKIF), закінчив Івано-франківський технікум фізичної культури та Львівський Державний інститут фізичної культури. Ознайомився з бойовими мистецтвами у тренерів В. Переця, О. Левицького, В. Поляцкого. Удосконалював майстерність і під час служби в армії на космодромі Байканур, де входив в склад розвідувально-деверсійної групі. Проводити заняття почав з 1986 року інструктором в клубі „Будо”(керівник В. Перець). Після значної перерви у 2000р. створив клуб „Бей” і співпрацював с федерацією „Червоноград-Сокаль”(керівник А. Горбань).
   В 2004 році клуб „Бей” перейменовано на клуб „Абсолют”. Учні В.Піхотського після вступу в ФБЄ ставали переможцями і призерами Кубку Світу, міжнародних турнірів, Чемпіонами України. Багато хто з них стали володарями „коричневих” поясів.

Клуб „Сапсан-спорт”

Новорічне поздоровлення президента СК "САПСАН-СПОРТ"  ШАЧНЕВА В.С.

  Клуб заснував Шачнев Володимир Семенович, фахівець із майже сорокарічним стажем спортивно – тренерсько - викладацької роботи, 15 років працював викладачем рукопашного бою циклу бойової підготовки працівників міліції Управління МВС України Львівської області. У 1966 році Володимир Семенович почав займатися боксом. Тренувався у таких видатних тренерів України, як братів Старчаків, Федочинського О. В., Шаргородського В. В. З 1967 року успішно виступав в обласних, республіканських та союзних змаганнях, в яких неодноразово посідав призові місця. (Неодноразовий чемпіон Львівської області, чемпіон Прикарпатського військового округу, чемпіон Республіканської Ради «Трудові резерви» та інші). Значну увагу приділяв тренуванням з різних видів єдиноборств, вивчив техніку карате, кікбоксінгу, бойового самбо.
  Методика тренувань поєднує у собі комплекс засобі, що найбільш ефективно впливають на розвиток сили, швидкості, гнучкості та витривалості, крім того, значна увага приділяється розвитку морально-вольових якостей особистості. Про ефективність методики тренувань, що застосовується, свідчить успішний виступ вихованців клубу «сапсан-спорт» у регіональних змаганнях: призери Чемпіонату України з рукопаш ного бою 2012 року, чемпіони турніру "Найсильніший кікбоксер Львівщини 2012 року"; учасники змагань у Львівський області з боксу.
  Запрошуємо усіх хто прагне до всебічного розвитку, бажає вдосконалювати особисті якості, приєднайтесь до дружнього колективу спортивного клубу «Сапсан-спорт».
    Також проводимо постійний набір в секцію самозахисту для жінок та індивідуальні тренування з рукопашному бою кік-боксінгу та боксу.

Федерація карате-до м. Бориспіль.
Керівник Серебріян Вячеслав – володар 4 Дану, багаторазовий призер чемпіонатів міжнародного рівня.
Тренер федерації в м. Могилів-Подільський (СК "Барс") Кулівар Василь багаторазовий призер національних змагань з кікбоксингу.
В Федерації карате-до крім традиційного напрямку підтримуються та розвиваються різні стилі бойових мистецтв. Кожен учень може вибрати собі заняття, які найбільш повно розкривають його здібності та вподобання. Для бажаючих зосередитись на прикладному аспекті бойових мистецтв, існує рукопашний бій та джиу-джитсу, де застосовується не тільки ударна, а й кидкова техніки. Любителі більш контактних видів боротьби можуть почати займатися кікбоксингом або косікі-карате.
Клуб "Сила єдності".

Національний девіз Грузії «Сила в єдності»(«дзала ертобашіа») знайшов своє відображення і в бойових єдиноборствах. Саме зі схожою, дещо модифікованою назвою, - «Сила єдності» нещодавно з’явилася у Львові школа шотокан карате-до від Федерації бойових єдиноборств. Її тренера Бадрі та Бондо Маланії, називаючи своє дітище у такий спосіб, вирішили  поєднати у ньому дві найбільші любові свого життя – до батьківщини Грузії та до карате, яким вони займаються уже понад тринадцять років.

   Клуб заснований в 2013 році двома братами-спортсменами грузинського походження. Не зважаючи на юний вік, брати  встигли досягнути у цьому виді спорту значних результатів, найвизначнішим з яких є здобуття чорного пасу( 1-ДАН) та чемпіонство світу (Чемпіони Кубку Світу (2011,2013 років)). Тренування проходять в одному з найкращих залів Львівської області. Кожин спортсмен зуміє відчути комфорт і плюси новітнього спортзалу.

Пріоритетним завданням клубу слугує залучення максимальної кількості дітей у спортивне життя. Крім фізичної підготовки учні ознайомлюються з елементами культури батьківщини карате Японії. Ми керуємся новими методами проведення тренувань, також присутній  індивідуальний підхід до кожного майбутнього спортсмена що забезпечує гармонійний фізичний розвиток.

    Заняття спортом, виступи на різноманітних змаганнях, спілкування між спортсменами, досягнення значних результатів і їх висвітлення в пресі, по радіо і телебаченні роблять людину більш дисциплінованою, зібраною, ввічливою, обізнаною, ерудованою, інтелектуальною, гуманнішою, морально стійкою.

   Клуб з карате виховує не тільки хороших спортсменів але й гідних представників українського народу .

Сайт клуба:  http://karate-lviv.wix.com/karate-club