Федерація Бойових Єдиноборств

Новини  2022  - 2012                    

ua
ru
en


Атестація.

[27 грудня 2021 р.] За три дні до Нового року пройшла остання в цьому році атестація. Прийняли участь клуби Абсолют, Кенсей, Тайкі, Ронін та ФБЄ. Діти дуже хвилювались, але змогли зібратись та показали, що вони вивчили на протязі трьох місяців з останньої атестації.


Турнір "Святий Миколай".

[19 грудня 2021 р.] Після  Кубку України, на які поїхало небогато нашії спортсменів, на турнірі "Святий Миколай" змогли виступити всі, починаючи з 10 Кю.  Всі білі пояси отримали нагороди та подарунки.


Кубок України з карате WKC.

[11 грудня 2021 р.] Дніпро знову приймав каратистів зі всієї України на змаганнях Кубку України з карате WKC. Наша команда вже дуже скучила за змаганнями такого рівня - 300 учасників з 9 областей України. Разом з командою зі Стрия результат нас порадував: серед дітей, кадетів, юніорів та молоді Львівська область зайняла третє загальнокомандне місце, а серед дорослих були другими.Підготовка проходила в тяжких умовах, деякі тренувались на вулиці при 5-10 градусах, деякі в себе вдома чи в маленьких залах. Так що всі молодці!


ЗМАГАННЯ У ДОБРОТВОРІ та СТРИЮ.

[9-10 жовтня 2021 р.] Спортсмени ФБЄ прийняли участь в декількох змаганнях: Відкритий Кубок Добротвірської ТГ з шотокан карате-до СКІФ, там виступили клуби "Тайкі", "Абсолют" СКІФ Добротвір. Та турнірі "До Дня Захісника України" в м. Стрий, де змагались командм "Роніна", та ФБЄ. Після великої перерви спортсмени всіх клубів змогли чудово виступити і зайняти  багато призових місць. Попереду Чемпіонати України, до яких  ми  готуємось.

АТЕСТАЦІЯ


[2 жовтня 2021 р.] 47 каратистів з 5 Клубів: Ронін, Тайки, Кенсей, ФБЄ та Абсолют підвищували свою кваліфікацію, також вітаємо: Микульского Андріана - Яна, Геледчака Тараса та Огородника Александра з 1 Даном.


Вітання Спортсмену клуба "Сапсан"

Нікітюку Олегу по результатам змагань присвоєнно звання Кандидат в Майстри спорту України. Вітаємо Олега та його тренера Шачнева Володимира, які в таких непростих умовах тренуються і перемагають на змаганнях.


Чемпіонат України з кікбоксінгу ISKA [10-13 червня 2021 р.] Такі змагання у Львові проводяться вперше. За медалі змагались кікбоксери різних вікових категорій: діти, юнаки, юніори та дорослі. Клуб "Сапсан" виставив трьох спортсменів, які змогли здобули чотири медалі. Телятник Олена 1 та 2 місця в семі та лайт контакті, Вітік Олександр 1 місце, Нікітюк Олег 3 місце. Вітаємо переможців та тренера Шачнева Володимира.


ЧЕРГОВА АТЕСТАЦІЯ

[29 травня 2021 р.]Знову пройшла чергова атестація Федерації бойових єдиноборств. Ми вже звикли, що атестуються переважно маленькі діти, але в цей раз на коричневі пояси та на 1 Дан здавали дорослі. На жаль карантинні обмеження не дозволили присутність глядачів, а там було на що подивитись

Змагання Львівської області з карате (WKC)

[23 травня 2021 р.] Знову , після довгої перерви, відбулись змагання Чемпіонату Львівської області з карате (WKC). Біля 100 учасників з 8 клубів змагались по незвичним правилам. Спортсмени мали зробити ката + куміте на свій пояс. Тренери мали змогу, під час підготовки, підтягнути техніку перед атестацією. Довгоочікуваний сертифікат на 1 Дан. Носова Анастасія з тренером Бузенюк Оленою

АТЕСТАЦІЯ ФБЄ

[27 лютого 2021 р.] На жаль, під час карантину, ми не можемо проводити змагання, але атестації проходять по графіку. Спортсмени з клубів: ФБЄ, Бусі-до, Кенсей та Ронін підвищили свою кваліфікацію. Вам є, що показати вашим батькам та своїм друзям, хто працює, завжди досягає цілі.


Підсумкова атестація

[26 грудня 2020 р.] Підсумкова атестація в кінці року показала, що в того, хто працює, все позлучається. Каратисти клубів "Багіра" та  "Ронін".

Турнір ФБЄ.

[13 грудня 2020 р.] Сьогодні ФБЄ провела перші змагання після довгої перерви. На жаль без глядачів. І хоч народу було мало, думаю що і учасники змагань і тренери зроблять для себе правильні висновки і будуть тренуватись ще краще. Фото переможців для пам'яті.

Атестація.

[03 жовтня  2020 р.] Атестації продовжуються!  З 9 Кю до 1 Дана.  Хто хоче тренуватись знаходить і час і місце для занять. Носова Анастасія - 1 Дан. Вітаємо.


Чемпіонат України з карате WKC

[29 вересня  2020 р.] Після довгої перерви ми відкрили змагальний сезон. Не всі відпочивали на карантині та канікулах, тому результати змагань  -  друге загальнокомандне місце. Чемпіонами та призерами стали:  Огороднік О. , Гринчук  П.,  Гледчак Т., Буцько Т., Шостак Н., Колісна В., Підкович І., Мухіна А.

Чемпіонат Львівської області з карате-до (версія WKC)

[7 березня  2020 р.] В наших змаганнях прийняли участь 150 учасників з 10 клубів, з двох областей України. Перші п'ять місць посіли команди: Кенсей, Ронін, Бусі-до, Абсолют, ФБЄ. Вітаємо переможців. На жаль, ми планували їхати в Одесу, але терер - карантин.

АТЕСТАЦІЯ 

[15 лютого 2020 р.] На жаль, в цьому році наша атестація була не дуже чисельна. Але зате якість зростає.

ТУРНІР "КРОК ДО УСПІХУ"

[15 лютого 2020 р.] Завжди з радістю їдемо до наших друзів з клуба Сене. Цікаві змагання для початківців і не тільки. Класні нагороди, призи та грамоти.

АТЕСТАЦІЯ грудень 2019 р.

[28 грудня 2019 р.] Все по плану, ми провели атестацію і  рухаємось далі. Сертифікат на 1 Дан отримує О. Равський, якій пройшов шлях з 9 по 1 Кю, є на кого рівнятись нашім підростаючим каратистам.

Турнір "Святий Миколай"

[21 грудня 2019 р.]Традиційні підсумкові змагання - біля 130 учасників, 7 клубів зі Львова та Львівської області.  Підсумки: Ронін - перші, Тайки - другі, а ФБЄ - треті.


Турнір "Місто Лева" з карате-до WKC.

[24 листопада 2019 р.] Участь в змаганнях взяли 290 дітей з Львівської, Хмельницької, Волинської, Сумської та Київської областей. 17 клубів привели своїх спортсменів. З них перше місце - клуб Кенсей, на другому клуб Гепард, а третє місце у клуба Бусі-до. Перед початком змагань президент ФБЄ Бузенюк Сергій привітав призерів та чемпіонів Чемпіонату Світу з карате WKC в Сербії, які виконали нормативи Майстра Спорту України. Захід був організований Федерацією бойових єдиноборств за сприяння Головного управління Національної поліції у Львівській області.


13 - й Чемпіонату Світу з WKC. Сербія.

[15-17 листопада 2019 р.] Результати Чемпіонату Світу з WKC. Олена Телятник 1 куміте санбон та в команді і 2 в іпоні. Юра Морда та Назар Плюта 1 в куміте командному та в санбоні і 2 в іпоні. Денис Скідан 1 в куміте самбон та 3 в ката, також Анастосія Носова 3 місце в ката. МОЛОДЦІ, ВІТАЄМО!!!!!!!
Всього команда України виборола 24 медалі з них 7 золотих.


Кубок України з карате WKC м. Дніпро.

[08-10 листопада 2019 р.]  В ФБЄ підвели підсумки змагань Кубка України з карате WKC. Спортсмени з клубів: Тайкі, Роніна та Абсолют здобули шість перших, чотири других та п'ять третіх місць. Найкращі спортсмени: Буцко Тарас та Колісна Віолета по два перших місця. Також Недбайло Вікторія та Огородник Олег одне перше. ВІТАЄМО !!!

 

Ще декілько змагань і знову перемоги: ЧУ з тайквандо та Кубок Галичини з кікбоксінгу


[24-27 жовтня 2019 р.] Зразу декілько змагань в тих самих числах, на ЧУ з тайквандо в Одесі по два перших місця Дегопік Є. та Кучинський А. , та на Кубку Галичини наш маленький спортсмен Нікітюк Олег перший в фул та лайтконтакті, так тримати ! Завжди тільки перші !. Вітаємо спортсменів і тренера В. Шачнева.


СВЯТО КІКБОКСІНГУ:  Дегопік Євген - 1 місце фул-контвкт, 1 - лайтконтакт на Чемпіонаті Світу м. Свідниці Польща.

[9-12 жовтня 2019 р.] Спортсмени з 30 країн світу в кількості  понад 1500 чоловік прийняли участь в Чемпіонаті Світу з кікбоксінгу WKA (WKA WORLD CHAMPIONSHIP TOURNAMENT 2019). Наш Євген Дегопік знову підтвердив свій високий рівень підготовки і виборов два першіх місця. Поздоровляєм Євгена та його тренера Шачнєва Володимира з таким високим досягненням.
Відео фінального боя дивимось тут: https://youtu.be/bL0IbLWDPcMКубок України з кікбоксінгу м. Луцьк.


[26-29 вересня 2019 р.] Наша команда розпочала новий учбовий сезон черговими перемогами. Євген Дегопік - перший в фулконтакті, Олег Нікітін - другий в лайтконтакті, а Оленка Телятник провела напруженній бій, дивимось тут: https://youtu.be/eBYYgVOl7W4 і стала першою в лайтконтакті. Вітаємо і бажаємо подальших перемог.
МІЖНАРОДНА АТЕСТАЦІЯ SKIF

[5 червня 2019 р.] В нашій Федерації свято - ще троє наших спортсменів атестувались на 1 ДАН SKIF. Вітаємо Юрія Морду, Назара Плюту і тренера Сергія Бузенюка та Мишолівського Назара і тренера Богач Марію.  
Відео атестації https://youtu.be/mQ1JcASDR_E

Чергова атестація

[31 травня 2019 р.] І знову в нас з'явились бажаючи атестуватись на 1 дан. Це значить, що ми працюємо і ті хто тільки почав тренуватись має бути впевненим, що мрія про чорний пояс буде здійснена.
Відео атестації https://youtu.be/pR0xhOZGVmI


Кубок Львівської області з WKC

[25 травня 2019 р.] Кубок Львівської області WKC. Наші традиційні змагання на цей раз мали не багато учасників - 128 спортсменів з 8 клубів. Загально командна перемога - клуб Тайки - перші, Бусі-до - другі та Ронін - треті.

Чемпіонат України з карате-до WKC.

[04 травня 2019 р.] У місті Дніпро 28 наших спортсменів вибороли 52 медалі та посіли друге загальнокомандне місце.  Виросле нове покоління каратистів, які наполегливо тренуються і чудово виступають на змаганнях. ФБЄ була представлена спортсменами з клубів "Ронін", "Бусі-до"  зі Львова та "Абсолют",  "Тайкі" з Червонограда.
Організатори змагань зняли чудове відео  https://www.youtube.com/watch?v=ZFHsujS4IzkЧемпіонат України з кікбоксінгу Київ 14-16 березня 2019 р.

[14-16 березня 2019 р.] 
І знову - перемоги.

Наш наймолодший спортсмен - Нікітенко Олег провів 15 боїв, з них виграв 13. Став першим у семі-контакті, та другий в лайт контакті та семі-боксі.  Традиційні перемоги і у Євгена Дегопіка.
 Вітаємо спортсменів та тренера Шачнева Володимира Семеновича.

Кращі моменти боїв 
https://youtu.be/iRAonrGl02k 
АТЕСТАЦІЇ

[грудень 2018-березень 2019 р.р.]В грудні та лютому багато наших спортсменів атестувались на коричневі пояси. Дуже важливо, щоб всі спортсмени доходили до чорних поясів та продовжували займатись і в дорослому віці. Атестації - показник успішності тренувань.
 

Ukrainian Kickboxing Series OPEN CUP - 2018

[21-23 грудня 2018р.В Києві проходив  турнір в якому прийняли участь біля 70 клубів зі всієї України. Наші переможці: Євген Дегопік, Нікітюк Олег та Телятник Олена.
     Відео фінального бою Є. Дегопвка. https://youtu.be/trQrNBvq1i4

 

ЗАСЛУЖЕНА НАГОРОДА.


ЄВГЕН
ДЕГОПІК - МАЙСТЕР СПОРТУ УКРАЇНИ З КІКБОКСИНГУ. Вітаємо Женю і його тренера - Шачнева Володимира Семеновича з заслуженою нагородою. Попереду ще багато різних змагань, але присвоєння МС - підсумок плідної спільної роботи тренера і учня. Успіхів і подальших перемог !!!!

ЖОВТНЕВІ ЗМАГАННЯ ТА СЕМІНАРИ.

[жовтень 2018р.] На протязі місяця спортсмени федерації  встигли виступити на трех змаганнях та прийняти участь у міжнародному семінярі.
В Сумах - пройшов семінар
СОКЕ ТАКАЮКИ КУБОТА, 10 ДАН, а на завершення - міжнародний турнір.


Вже традиційно, наші спортсмени вдало виступили на  Кубку України з карате-до SKIF, і ветерани і  діти порадували нагородами в ката і куміте.

 
На турнір в м. Червоноград поїхали наші самі маленьки спортсмени з білими - зеленими поясами. В них нагород було не меньше, ніж в досвідчених каратистів.


Відкритий кубок Львова з кікбоксингу

[04-06.05.2018 р.] До уваги всім прихільникам контактних видів єдиноборств. Починаються навчання в школах, вузах і тренування в спортивних секціях. В нашій федерації є можливість займатись не тільки карате, а й контактними видами єдиноборств: кік-боксінгом та боксом, як для себе так і на результат.
     Ще одне досягнення наших спортсменів - 1 місце Олени Телятник на престижному турнирі. Вітаєм Шачнева Володимира Семеновича ще з одним чемпіоном і бажаємо багато талановитих учнів.
Відео за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=HtT8qKe3NZk


Весняна атестація ФБЄ.

[02.06.2018 р.] В цю суботу - 2 червня, ми проводили чергову атестацію. 126 спортсменів з 8 клубів нашої федерації атестувались з 9 Кю по 1 Дан. Телятник Юрій та Андрущук Юрій виступали першими. Вони показали новачкам, як треба тренуватись, щоб отримати чорний пояс. Терпіння та праця і в нас все вийде
.


Атестація під керівництвом Бузенюка С.Б. 5 Дан (SKIF)

[19.05.2018 р.] В Червонограді клуби Абсолют та Тайки приймали участь у семінарі під керівництвом 5 Дана SKIF Бузенюка Сергія Борисовича. На трьох тренуваннях каратисти різної кваліфікації та віку підвищували свою майстерність в Кіхоні та Ката. Початок покладений, на майбутній атестації подивимось на результат.

Кубку Львівської області з карате-до WKC.


[12.05.2018 р.] 190 спортсменів з 11 клубів Львівської області та м. Бориспіль прийняли участь у змаганнях Львівської області  з карате-до WKC. Результати змагань:  перше місце - клуб "Кенсей", другі - "Бусі-до", далі - клуби ФБЄ. Вітаємо переможців !

Чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA.[
02-06.05.2018 р.] Вперше Київ приймав Чемпіонат світу з кікбоксингу. На турнір приїхали понад 500 спортсменів з 32 країн світу, включаючи США, Великобританію, Китай, Німеччину і Швейцарію. Також паралельно з чемпіонатом світу в Києві пройшов і чемпіонат Європи серед юніорів. Дуже приємно повідомити, що член нашої федераціі Євген Дегопік, вихованець тренера Шачнева Володимира Семеновича, став чемпіоном світу в фул-контакті і чемпіоном Європи в лайт-контакті. За результатами змагань Євген виконав нормативи  Майстра спорту України. Фінальний бій Євгена в лайт-контакті:  https://youtu.be/JBxIbfW2oXc

Технічно - атестаційної семінар під керівництвом Шеф-інструктора SKIF Манабу Муракамі, 8-й Дан (Японія).

[14-16.04.2018р.] Вітаємо Федину Ігоря з успішною атестацією на 5 Дан.  Один з найдосвідченіших тренерів нашої федерації, засновник клубу "Скіф "Добротвір" пройшов семінар під керівництвом шеф-інструктора СКІФ М. Мурокамі і підтвердив свою кваліфікацію.

Чемпіонат України з карате-до (WKC)

[15.04.2018 р.] І в ці вихідні ми не сиділи вдома. В складі команди Львівської області ми їздили в м. Дніпро на Чемпіонат України з карате-до (WKC). Біля 200 чоловік з 9 областей України виборювали  Кубки та медалі в особистих та командних заліках програми.  З 41 спортсмена без медалей тільки 7 чоловік, решта - від однієї до п"яти! В результаті: в нас - перше загальнокомандне місце серед дітей та юнаків до 14 років та трете серед дорослих 14 та старше. Команда представлена клубами Сене  (Стрий) та Львівськими клубами: Бусі-до, ФБЄ та Ронін. Кращі спортсмени, завоювали по три і більше медалей: Венгель Софія, Дяків Аліна, Ліщинський Назар, Носова Анастасія, Скидан Денис, Кузів Михайло, Захаренко Ярослав, Николин Юлія.

 

64-й МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР «ВСІ ЗІРКИ КАРАТЕ IKA»
25.03.2018, ВАРШАВА, ПОЛЬЩА

[25.03.2018 р.]  Збірна Всеукраїнської Асоціації Карате «IKA Госоку Рю Будо» взяла участь у 64 Міжнародному турнірі «Все зірки карате IKA», який пройшов у Варшаві. Перші змагання турніру, який вже став легендарним, пройшли в 1953 році в Токіо. Усі наступні турніри з 1954 по 2017 рік проводилися в Лос-Анджелесі і збирали зірок карате рівня Чака Норіса і Брюса Лі.
З 2018 року турнір почав подорожувати по світу, і першою його приймала Польща. Гостем турніру став його незмінний організатор Соку Такаюкі Кубота, президент Міжнародної Асоціації Карате IKA, Inc. Наша федерація була представлена ​​двома клубами: Бусі-до і ФБЄ. Відмінно виступили; Носова А. - три медалі, Скидан Д. та Шіндюк П. по дві медалі, а Морда Ю., Плюта Н., Телятник О., і Заплатинський І. по одній медалі турніру.
Чемпіонат України з Шотокан карате-до SKIF

[25.03.2018 р.] В м. Києві пройшли традиційні змагання стилю Шотокан. 380 чоловік з 12 областей та 16 клубів змагались з 9 ранку до 22 вечора на 4 татамі. В деяких категоріях кількість учасників була 30-40 чоловік. Вітаємо чемпіонів Федину Ігоря з першим та 2 місцем, та Курило Івана, Топчия Олексія та Тушницького Дмитра з першим місцем з командних кат.

ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ м. КИЄВА


[18.03.2018 р.]
Два клуба нашої федерації -  "Тайкі" та "Абсолют" відмінно виступили на змаганнях в м. Києві. Переможці змагань -  Мартинюк Владислав, Гледчак Тарас, Огороднік Олександр, Мартинюк Максим, Шохлаєв Карам, Бабічук Віталій - перші місця; також Новосад Олександр, Буцко Тарас, Малицький Максим, Гринчук Павло,  Осіпов Ярослав, Колісна Віолета, Мухіна Анастасія - другі та треті місця.
    З 15 спортсменів тільки двоє приїхали без нагород. Вітаємо переможців та тренерів Піхоцького Володимира та Слабодянюка Валерія.
Чемпіонат Львівської області з карате-до

(версія WKC)

[10.03.2018 р.] 10 клубів Львівської області в кількості 153 спортсменів прийняли участь у змаганнях з карате до, версія WKC. Результати змагань по кількості золотих медалій: Перші - клуб "Бусі-до", другі - Тайкі, потім ідуть - Сене, Ронін та ФБЄ.

ПЕРША в 2018 році АТЕСТАЦІЯ.


[22-25.02.2018 р.] 58 каратистів з 8 клубів федераціїї, атестувались з 9 по 1 КЮ. В цей раз, ще один наш спортсмен; Гончаренко Михайло, здав на 1 Дан та отримав чорний пояс. Відео атестації:  тут
Клуб "Сансан". Чемпіонат України з кікбоксінгу м. Київ.

[22-25.02.2018 р.] 600 спортсменів з 17 областей України розігрували медалі чемпіонату України з кікбоксингу WPKА. 12 раз Чемпіоном України став Євген Дегопік в категоріях лайт-контакт та семі-контакт. 2-3 лютого в Ужгороді пройшов турнір "Кубок Карпат", 242 спортсмени з Ужгорода, Хуста, Тячева, Іршави, Чопа, Мукачева, Берегова, Перечина, Львова та Харкова., Євген підтвердив своє чемпіонське звання.
     По результатах змагань Євгену Дегопику було присвоєне звання Кандидат в Майстри спорту України.


АТЕСТАЦІЯ - підведення ітогів року.

[23.12.2017 р.] Все по плану. Каратисти з 9 клубів нашої федерації в кількості 71 чоловік успішно здали атестаційні іспити. Трошки фото.Всеукраїнський турнір з кікбоксингу “ISKA” 

присвячений пам’яті героїв АТО.

[15-17.12.2017 р.] У м. Львів 15– 17 грудня 2017 року пройшов Всеукраїнський турнір з кікбоксингу “ISKA” присвячений пам’яті героїв АТО. У якому взяли участь різні клуби з семи областей України. Наша каратистка Олена Телятник вирішила випробувати себе у новому виді спорту. Результат - перше місце в лайт-контакті та друге в семі-контакті. Відео цих боїв можна подивитись на ютюбі - тут.


Турнір "Святий Миколай"

[16.12.2017 р.] Закінчується рік, пройшли наші підсумкові змагання. 180 спортсменів з 12 клубів прийняли участь в турнірі "Св. Миколай". На першому місті - клуб "Кенсей", на другому "Бусі-до" на третьому - "Ронін". Під час відкриття змагань. відбулось нагородження наших кращих спортсменів - переможців цінними призами по підсумкам року.
5 Відкритий Чемпіонат України з Госоку-рю будо м. Суми.

[21-22.10.2017 р.] Більше 200 учасників з 7 областей України два дні виборювали нагороди в багатьох видах програми. Наші переможці та призери змагань: Морда Юрій, Скидан Денис, Носова Анастасія, Плюта Назар, Андрущук Юрій, Курило Іван, Буцько Тарас, Єрмілов Сергій, Тикайло Мартин, Тушницький Дмитро, Шостак Назар, Притула Гордій, Щутак Богдан та Колісна Віолета вибороли загально командне 3 місце.


Кубок України з Шотокан карате-до SKIF. 


[
08.09.2017 р.] Трошки статистики та фоток: 245 учасників з 10 областей та 15 клубів.
Вітаємо всіх призерів та чемпіонів: Дубаса Ю., Дмитріві Д., Курило І., Морду Ю., Топчия О., Плюту Н., Татарова Н.

ПІДСУМКИ ЛІТНІХ ТРЕНУВАНЬ.

[30.09.2017 р.]Всі, хто літом ходив на тренування та їздив у табори, мали можливість атестуватись на наступний пояс. Цим скористались 38  каратистів з 6 клубів нашої федерації.


АТЕСТАЦІЯ 

[03.06.2017 р.]Рекордна кількість спортсменів прийняли участь у нашій останній атестації. 119 каратистів з 8 клубів ФБЄ підвищували свою кваліфікацію. Також відбулось нагородження: Глинський Ростислав та Троцун Максим отримали довгоочікувані міжнародні сертифікати на 1 Дан SKIF. Відео атестації на 3 та 2 Кю.
https://youtu.be/92eNqUNguxE
.


Міжнародний турнір Central Poland Open WKF.


[27-28.05.2017 р.] В змаганнях прийняли участь більше 400 учасників з 56 клубів з 10 країн в 53 категоріях вікових та вагових. Наша команда в складі клубів ФБЄ: Кенсей та Бусі-до і Стрийський команди Сене завоювали 3 золоті, чотири срібні та 9 бронзових нагород. Вітаємо переможців. Відео зі змагань наших колег:
https://www.facebook.com/karate.lviv/posts/970178436418939
https://www.youtube.com/watch?v=9pdub186dGU


Євген Дегопік переможець відбіркових змагань на Чемпіонат України з боксу.

[15.05.2017 р.]Євген Дегопік в тяжкому бою завоював право виступати на Чемпіонаті України 17 липня в Чернівцях від Львівської області. Фрагмент " Спортпанорами" з інтерв'ю Чемпіона.
https://www.youtube.com/watch?v=SpH5uWH4XtM


Кубок Львівської області з карате-до (версія WKC).

[14.05.2017 р.]Результати змагань Кубка Львівської області (версія WKC). 184 спортсмена з 10 клубів з двох областей України змагались у чотирьох групах від початківців до групи А (5 Кю та вище). Місця за олімпійською системою (по першим місцям): Бусі-до - перші, ФБЄ - другі, Ронін - треті, Кенсей - четверті, а Федерація карате з м. Бориспіль - п'яті


Чемпіонат України з кік-боксингу серед молоді.


6-9.04.2017 р.]в м. Харкові пройшли змагання в яких взяли участь команди з 16 областей України, всього понад 682 спортсменів. Наш кращий спортсмен клубу "Сапсан" Євген Дегопик провів 8 боїв і посів перше місце в фук-контакті. Євген став членом збірної України на Чемпіонаті Світу з кік-боксингу. Фрагмент спортпанорами https://youtu.be/pc_4O6w3srs
Відкритий Чемпіонат Києва з будо (сіто-рю карате ESHRK) та Чемпіонат SKI -України.

[19.03.2017 р.]Спортсмени Федерації бойових єдиноборств прийняли участь в двох змаганнях в м. Києві. Старші каратисті - змагались на Чемпіонаті України "SKI - України". Б. та Б. Маланії завоювали три 2 та одне 3 місце в куміте. А на Чемпіонаті м. Київ наші молодші спортсмени отримали 18 нагород. Кращі - Носова Анастасія та Скидан Денис три перших місця (ката, куміте та командні ката). Відео фінального боя Ю. Морди - 1місце куміте 12-13 років
https://www.facebook.com/karate.lviv/videos/916898991746884/
Відео відкриття змагань Unaited budo cup 2017 : https://www.facebook.com/karate.lviv/posts/915798878523562Відкритий  Чемпіонат Львівської області  з карате-до (версія WKC).


[11.02.2017 р.]Трошки статистики: 182 спортсмена з 10 клубів Львівської області та м. Бориспіль змагались в ката, куміте та контактному куміте. Результати змагань по олімпійский системі (по першим місцям): Кенсей - 16, Бусі-до - 14, ФБЄ - 7, Сене - 7, Ронін - 7, Тайкі - 4, Боріспіль - 3, Абсолют - 3, Добротвір - 2 третіх місця та Багіра - 0.


 

Атестація.


[
25.02.2017 р.]Все по плану, 52 каратиста з 9 клубів Львова та області успішно виконали програму здачи на Кю, та підвищили свою кваліфікацію.


Підсумки 2016 року - атестація.

[24.12.2016 р.Карантин не зашкодив. 49 спортсменів з 6 клубів федерації атестувались на всі Кю та вчились здавати на 1 Дан видео тут.


Клуб "САПСАН" - основні досягнення.


[октябрь - декабрь. 2016 р.Три останніх місяці 2016 року у Володимира Шачнева президента і тренера клубу "Сапсан" були особливо успішними. Провідний спортсмен клубу - Євген Дегопик виступив на Кубку Галичини і Чемпіонаті України 20-23 жовтня в Харкові - 3 перших місця по 3 версіями кік-боксингу. Готуємося до Міжнародних змагань. Запрошуємо всіх бажаючих займатися боксом, кік-боксингом, рукопашним боєм.

Інтерв'ю Жені Львівському телебаченню
 - тут.

Запрошуємо всіх бажаючих займатись боксом, кік-боксінгом, рукопашним боєм.

Святковий передноворічний Турнір "Святий Миколай"

[17.12.2016 р.]Офіційна інформація по турніру "Св. Миколай". 170 учасників з 9 клубів. Вітаєм клуб "Кенсей" з першим загально командним місцем - 89 балів. Не розслабляйтесь)), клуби Бусі-до - 88, "Ронін - 80", Абсолют і Тайки по 68 балів, ФБЄ - 60. На жаль було дуже багато хворих у всіх клубах.(((


4-й ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ГОСОКУ РЮ БУДО та ТУРНІР «МІСТО ЛЕВА»

[19-20.11.2016 р.Трохи статистики: 280 учасників 21 клуб з 10 областей України та Республіки Польща.  


Кубок України з Шотокан карате-до (версія SKIF)

[13.11.2016 г.]Кубок України з Шотокан карате-до (версія SKIF).  Київ. Учасників - 340 спортсменів з 14 областей. 25 клубів. Наші досягнення - 2 перших місця у Назара Плюти та Юрія Морди. Нікіта Татаров - третій. А команда 12-13 років - друга. Всі наші досягнення в куміте ))) Фоток практично немає, я судила цілий день (.


Атестація для "фанатів".

24.09.2016 р.Ті, хто не кидає тренування в літній час, їздить в наші табори, мають можливість підвищити свій рівень, успішно здати на наступний пояс.

Клуб "Сапсан" запрошує бажаючих на літні тренування.

[травень 2016 р.] Євген Дегопік - переможець відкритого турніру ровенської області і знову виграв Кубок Шувару.

Євген Дегопік - знову перемога.

[19-24.04.2016 р.] Багаторазовий чемпіон з рукопашного бою та всіх стилів кік-боксінгу Євген Дегопік цей раз вдало виступив на Чемпіонаті України з боксу, який проходив в м. Ужгород. Від імені Федерації бойових єдиноборств та Спортивного клубу "Сапсан" поздоровляємо з 3 місцем та бажаємо подальших перемог самому найтитулованішому спортсмену клубу "Сапсан" та його тренеру Володимиру Шачневу.


Чемпіонат Львівської області з карате JKA.

[23.04.2016 р.] Спортсмени 7 клубів зі Львова, Стрия, Червонограду та Добротвіру зустрілись на змаганнях Чемпіонату Львівської області з карате (JKA) в м. Стрий. Переможці змагань на фото.
1-й ОБ'ЄДНАНИЙ ЧЕМПІОНАТ ВФК ТА 

ВАК «ІКА ГОСОКУ РЮ БУДО».

[16.04.2016 р.]В Одесе пройшов 1-й ОБ'ЄДНАНИЙ ЧЕМПІОНАТ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ КАРАТЕ ТА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ КАРАТЕ «ІКА ГОСОКУ РЮ БУДО». 168 учасників з 9 областей України та 15 клубів. Наші досягнення - 21 призове місце. Найкраще виступив Морда Юрій. 1 місце в куміте 12-13 років. Відео його чотирьох останніх боїв: - ТУТВідкритий Чемпіонат Львівської області з карате-до

26.03.2016 р.І знову змагання. 210 учасників в командних та індивідуальних видах одноборств (КАТА та КУМІТЕ) виборювали право називати себе кращим у своєму віці та кваліфікації. Клуб "Сене" - 1 місце, Кенсей - другі, Ронін - треті. Потім ідуть: Бусі-до, Абсолют, ФБЄ.

Чемпіонат України по кік-боксінгу.


[10-12.03.2016 р.В Києві відбувся Чемпіонат України по кік-боксінгу. Він був відбірковим на Чемпіонат Світу в Німеччині. Досить потужні змагання - приблизно 600 учасників. Наш Євген Дегопік знову зайняв 3 перших місця по всіх трьох видах змагань. Це найкраще досягнення і він єдиний представник Львівської області, який має такі результати. Невеличке відео - тут
https://youtu.be/xbfNQyV7NHY


Семінар та атестація під керівництвом М. Муракамі 7 Дан.

[05-06.03.2016 р.] В Києві  відбувся семінар та міжнародна атестація під  керівництвом Manabu Murakami 7 Dan SKIF. Шість наших спортсменів підвищили свою кваліфікацію та саме головне - Бондо та Бадрі Маланії успішно сдали на 2 Дан, а Іськів Назар та Гуральський Ігор отримали чорний пояс - 1 Дан. Вітаємо тренерів - Сергія Бузенюка та Марію Богач. Відео з атестації: на 1 Дан - https://youtu.be/o5vHA6LXhww  та на 2 Дан - https://youtu.be/h7b_xspFXXQ


Обласні турніри з кік-боксінгу та таеквондо.


[
06.02.2016 р.та 27.02.2916 р.] СК "Сапсан" та його кращий спортсмен Євген Дегопік знову порадував нас своїми успіхами. В двох обласних турнірах він завоював два перших місця. Вітаємо !!!  Бажаємо бути абсолютним чемпіоном. Невеличке відео фінальних боїв - https://youtu.be/xGRgGpC7Yf0

Перша атестація 2016 року.

[27.02.2016 р.] Наша перша в цьому році атестація. Було дуже цікаво. Вперше на показовій атестації були ті, хто здає на 2 Дан SKIF - Бадрі та Бондо  Маланії. Подивитись можна тут - https://youtu.be/uxIZalFigCk . А також вже традиційно потренуватись та збити нервове навантаження прийшли ті, хто в лютому буде здавати на 1 Дан відео - https://youtu.be/OXELCyIbk3U . Ну і основні виконавці - діти та дорослі, яки аттестувались з 9 по 1 Кю. Відео з атестацією на 1 КЮ - https://youtu.be/yEaWycWYjFY та наші ветерани -  https://youtu.be/Z_m-9KMlADE  . Всього 41 каратист підвищив свою кваліфікацію.


Атестація ФБЄ.

[26.12.2015 р.] Все по плану. Від 5 до 50 років та від 9 до 2 Кю. Декілька фоток та відео атестації на 2 Кю Д. Петріва. Радують діти 5 - 7 років - наші майбутні чемпіони.
Відео - тут https://youtu.be/daJnv3AAOfUТурнір ФБЄ серед чоловіків 18+ та ветеранів.

[26.12.2015 р.] В останню суботу перед Новим роком чоловіки вирішили перевірити чому вони навчились. Декілька фоток та відео різних цікавих моментів.  Приєднуйтесь  та приходьте на тренування, приємно почувати себе в формі і після 40 та 50 років. Відео:  https://youtu.be/daJnv3AAOfU

Традиційний предноворічний турнір "Святий Миколай" 

[19.12.2015 р.] Все по плану. 240 учасників з 4 областей України змагались у чотирьох розділах програми. Перше місце - "СЕНЕ" м. Стрий, "РОНІН" - другі, "КЕНСЕЙ" - треті по загальному підрахунку (1-3 місця).  Але по першим місцям - "СЕНЕ", ФБЄ, "Бусідо" та "Абсолют". Змагання стають дедалі популярнішими, бо кожен з учасників отримує подарунки.

 

КЛУБ "САПСАН-СПОРТ" вітає з 2016 роком.

[12-13.12.2015 р.] Всім любителям східних єдиноборств, боксу, рукопашного бою та кік-боксингу бажаємо подальших перемог, здоров'я і щастя. Також вітаємо нашого кращого спортсмена Женю Дегопіка з черговою перемогою у Турнірі "Найсильніших кік-боксерів" у Львові.

Вітаємо нашого ветерана з 2 Даном SKIF.

[29.11.2015 р.]В Києві наш спортсмен Мальцев Володимир атестувався на 2 Дан SKIF. Він ще раз підтвердив, займатися карате і показувати відмінні результати можна в будь-який час. Змагання теж пройшли успішно, 2 місце в КУМІТЕ і 3 у КАТА.

Чемпионат України з боксу серед юнаків. 

[24 - 29.11.2015 р.] У Вінниці проходив Чемпіонат України з боксу серед юнаків. 320 спортсменів практично з усіх регіонів України виступали у 18 вагових категоріях. Наш спортсмен ЄВГЕН ДЕГОПИК СТАВ СРІБНИМ ПРИЗЕРОМ, поступившись у фіналі вінницькому бійцеві. Вітаємо Женю і його тренера В.  Шачнева і бажаємо тільки перемог.

Кубок України з карате-до SKIF.

[29.11.2015 р.]В Києві пройшли змагання 3-го Кубка України з Шотокан карате-до. Спортсмени з 17 Клубів та 14 областей України змагалися в 4 розділах програми: ката, командні ката, куміте, командні куміте. Відзначилися і посіли призові місця: Морда Юрій - 3 в куміте, Равський Олег - 3 в куміте, Мальцев Володимир 2 куміте і 3 у ката, Телятник Олена два третіх місця в куміте. Відео відкриття змагань та показові виступи можна подивитися : https://youtu.be/jZEqPzpbvoo
Кубок СК "Кенсей" присвячений 15-річчю створення клуба.

[15.11.2015 р.]В неділю СК "КЕНСЕЙ" святкував ювілей - п'ятнадцятиріччя свого клубу.
Змагання проводились тільки в розділі командного куміте, що завжди викликає багато емоцій у батьків та тренерів. Результати: 1 місце - ювіляр СК "КЕНСЕЙ" Президент і тренер - Богач М, 2 - СК "РОНІН" - Пермякова М., 3 - ФБЄ - Бузенюк С.
1-й Об'єднаний кубок УСФК та ВАК "IKA Госоку рю"

[07-08.11.2015 р.]В минулі вихідні пройшли змагання Кубку України в Білій церкві. Наша федерація була представлена клубами - Бусі-до, Ронін та Тайкі. 37 спортсменів від 7 до 16 років змагались в ката та куміте. Результати: Три перших, дев"ять других та вісім третіх місць. Кращі спортсмени: Бегей Віталій, Нікітенко Богдан, Петрів Данило, Носова Анастасія. Відео відкриття змагань і ката кобудо можна подивитися тут: https://youtu.be/3x5etoLr6u8
Турнір "Місто Лева"

[17.10.2015 р.] Проходив турнір "Місто Лева".  190 учасників з 11 клубів змагались в особистих та командних змаганнях по ката та куміте. Всі фото в альбомі: http://vk.com/album-54028600_222520257
Результати  1 -  "Ронін", 2  - ФБЄ, 3 - Бусі-до,   4 - Кенсей. Невеличке відео зі змагань:   https://youtu.be/HZQaumQyNRc


"Кубок Галичини" та Чемпіонат Львівської області по боксу.

[25-27.09.2015 р.][8-10.10.2015 р.] Клуб "Сапсан-спорт", як завжди вдало, виступив на відкритих змаганнях по кік-бохінгу. 282 учасника виборювали Кубок Галичини. Дегопік Євген - 40 кг. - 1 місце, Татаров Никита - 25кг. - 2 місце.
На Чемпіонаті Львівської області по боксу - Є.Дегопік  - 1 місце. Поздоровляєм переможців.

Літня атестація.

[26.09.2015 р.]Все по графіку, Наші кращі спортсмени, ті хто знаходив час для тренувань літом та відвідував спортивні табори,  змогли підвищити свою кваліфікацію. Атестувались діти та дорослі з 9 по 3 Кю.  Невеличке відео можна переглянути тут: https://youtu.be/i7ZgogRMMb4


Літня міжнародна атестація

[липень] Ми не втрачаємо часу. Під час літніх канікул два спортсмена ФБЄ підвищили свою майстерність і здали на чорні пояси. Поздоровляємо Мальцева Володимира та Кузя Дмитра з  першими Данами SKIF.

Змагання серед дорослих та ветеранів ФБЄ


[30.05.2015 р.] Після довгої перерви ми відновили змагання серед спортсменів, яки почали займатись карате вже в дорослому віці.  Змагались по правилам (WKC) в двох розділах КАТА та КУМІТЕ. Без вагових категорій. Головне - не перемога, а участь. Випробовувати себе і застосувати на практиці те, що вчили на тренуваннях. Ніколи не пізно розпочати.

Новини СК "Сапсан"

[травень 2015 р.] Знову перемоги. Успішно закінчився цей учбово-тренувальний рік для спортсменів СК"Сапсан" Є. Дегопік перший в фул-контакті та семі-контакті на змаганнях "Кубок Шувару" та на Чемпіонаті сильніших кік-боксерів м. Львова. Поздоровляемо тренера та президента СК"Сапсан" Шачнева В. з черговими успіхами.


Кубок Львівської області з карате (версія WKC)

[23.05.2015] Знову зустрілися основні суперники - команди зі Львова, Червонограда, Добротвора, Стрия та ін. Всього 210 спортсменів від 5 до 17 років. Вже традиційно перше місце у команди зі Стрия, друге в клубі "Кенсей" третє - клуб "Ронін".

Відкритий Чемпіонат Львівської області 

з карате (версія JKA)

[25.04.2015] У місті Стрий пройшов Відкритий Чемпіонат Львівської області з карате (версія JKA). Від Федерації бойових єдиноборств змагались клуби: Кенсей, Тайки, Ронін, Бусі-до. Всього учасників - 240 спортсменів зі Стрия, Львова, Червонограда та Мукачева. Декілько фото наших призерів та чемпіонів.


Кубок Світу ММА (WMMAF) та Чемпіонату Європи 

з Козацького двобою (WCFF).

[16-18.04.2015] У Львовi проходив Кубок Світу ММА (WMMAF) та Чемпіонату Європи з козацького двобою (WCFF). На світову першість з'їхалися команди з 8 країн планети: Угорщини, Італії, Румунії, Азербайджану, Білорусі, Молдови, Німеччини та України. Клуб "Сапсан",  як завжди, порадував найвищими нагородами - два перших місця у Є. Дегопика, за результатами змагань йому присвоєно звання Кандидат у майстри спорту Україні з кік-боксінга.


Чемпіонат та Першість Львівської області з карате-до (WKC)

[21.03.2015] У Львові в спорткомплексі СКА пройшли обласні змагання з карате-до версіі (WKC). Учасників було досить багато - 220 чоловік. Приїхали з Київа, Летичіва, Стрия, Червонограда, Радехіва та інших міст нашої області, всього - 16 клубів.
Переможцем став клуб "Сене" зі Стрия, за ним команда ФБЄ, на третьому місті клуб "Ронін", а 4 та 5 розділили клуби "Бусі-до" та "Кенсей".

Чемпіонат України з кікбоксінгу (WPKA)


[12-14.03.2015] В м. Чернигові проходив Чемпіонат України з "Кікбоксінг WPKA".
  У змаганнях прийняли участь 320 спортсменів з 16 областей України. Як завжди успішно виступив наш досвідчений спортсмен Є. Дегопик  - одно перше та одно друге місце. Невеличке відео одного з боїв, де видно, що перемоги даються не просто. Хлопці підростають, майстерність та сила ударів зростає, треба весь час підтримувати себе в прекрасній фізичній формі. Поки вдається - дивимось   тут.


Атестація.


[28.02.2015] Як завжди, по плану, пройшла чергова атестація на КЮ. Каратисти з 7 Клубів Львова та Львівської області, діти з 6 років та дорослі здавали на 9 - 2 Кю. Поздоровляємо  всіх з успішною атестацією.

На канікулах ми провели турнір з футболу.

[10.01.2015] Наши каратисти не обмежують свої тренування тільки напрацюванням техніки карате. Тому ми вирішили провести змагання з футболу у 3 вікових групах. Категорія 7 - 9 років (Ронін - 1, Бусі-до - 2, Кенсей - 3), категорія 10-12 років (Ронін - 1, Кенсей - 2, ФБЄ - 3), категорія 13-16 років (Кенсей - 1, ФБЄ - 2, Ронін - 3).
 

Передноворічна атестація.


[20.12.2014] У спортивному залі "Локомотива" пройшла чергова атестація. З початку відбулось нагородження спортсменів, які цієї осені відвідали міжнародний семінар і здали на 1 Дан SKIF майстру Фумітоши Каназави: Семенюку Олегу, Артиму Любомиру тв Мальцеву Іллі.


 

Потім каратисти з 5 клубів підвищували свій рівень майстерності. Починаючи з 9 Кю і до 4 Кю та з 5 і до 50 років.  Невеличке відео - тут


Турнір "Святий Миколай"

[06.12.2014] У звязку з незапланованими канікулами, в цьому році турнір "Святий Миколай" пройшов на два тижні раніше. Учасників теж було трошки менше - 150 чоловік. Перше місце - "Бусі-до" друге - ФБЄ, а третє "Ронін". Ми знов повернулись до контактного карате, цей вид програми завжди викликає зацікавленість та підтримку глядачів та батьків учасників.Турнір "Місто Лева"

[18.10.2014] У Львові знову пройшли змагання - Турнір "Місто Лева".  На жаль команди зі східної України не змогли до нас приїхати. Тому на перше місце вийшла команда "Сене" м. Стрий друге Бусі-до і третє - Ронін з поміж 13 клубів. Всього було 190 учасників.

Кубок Галичини з єдиноборств.

[27-28.09.2014] У Львові пройшов "Кубок Галичини" з єдиноборств. В ньому прийняв участь СК "Сапсан" і найкращий спортсмен клубу Є. Дегопік. Вже традиційно поздоровляємо Євгена з першим місцем в розділі програми фул-контакт. Викладаємо відео переможця - тут


Атестація.

[27.09.2014] В атестації брали участь ті спортсмени, які займались влітку у спортивних таборах та у Львові. Їх було не дуже багато, але це ті фанати, на яких рівняються інші.


Кубок Світу з Козацького Двобою.[25-30.07.2014] В м. Варна, Болгарія - пройшов Кубок Світу з Козацького Двобою.

  Є. Дегопік вперше переміг на змаганнях такого високого  рівня.

  Поздоровляємо нашого спортсмена та тренера Шачнева В. с такими успіхами.
Декілька раундів з різних боїв можна переглянути - тут
Першість області по кікбоксінгу. 


[01.06.2014] Пропонуємо уривок відео спортпанорами за 12.07.04 року. Знову поздоровляємо спортсменів  СК"Сапсан" та тренера Шачнева В.С. з перемогами. Є. Дегопик вперше виступив фул-контакті і зайняв перше місце. Фінальний бій можна подивитись тут.  Петрів Д. перший в лайт-контакті, відео тут.Весняна атестація.


[31.05.2014]
Цього разу в атестації прийняло участь рекордна кількість спортсменів зі Львова та області. Радує, що побільшало дорослих, яки свідомо вибрали Шотокан карате і успішно здають на пояси. Трошки фотографій і невеличке відео - тут.

Всеукраїнський турнір по "Казацькому двобою" 

[17-18.05.2014] Цей всеукраїнський турнір став вибірковим на Кубок Світу в Болгарію. Євген Дегопік виборов два перших місця і став членом збірної України на наступних змаганнях. В кінці червня Євген поїде у Варну, побажаємо йому гідно виступити і завоювати найвищі нагороди. Вибірку цікавих моментів боїв можна подивитись тут.

Змагання Кубку Львівської області з карате-до серед

молоді (версія WKC)

[17.05.2014] Підсумкові змагання цього учбового року не принесли несподіванок.  Перше та друге місце поділили команди клубів "Сене" та "Кенсея", трете команда ФБЄ, четверте - "Бусі-до".  Всього прийняли участь команди з 12 клубів, загальна кількість - 192 учасника.
   Наші чемпіони:


Обласний турнір з кікбоксінгу


[03.05.2014] СК "Сапсан" прийняв участь у змаганнях з кікбоксінгу в м. Дрогобич. Команда в складі Є. Дегопіка, Д. Петрів І. Мальцев та Ст. Мельника завоювала 2 перших, 2 других та 1 третє місце. Поздоровляємо переможців та їх керівника Шачнева В.С. з вдалим виступом.
Два кращих боя Є. Дегопика:
версії семі- контакт - тут,
та лайт-контакт - тут

Всеукраїнський турнір з рукопашного бою "Рубіж 2014"

[12-13.04.2014] Представники ФБЄ зі СК "Сапсан" успішно виступили на всеукраїнських змаганнях у м. Луцьку. Спортсмені з 13 команд з 6 областей України виборювали нагороди в 5-ти вікових групах. В нас переможцями стали: Є. Дегопик - 1 місце, Д. Петрів - 3 місце та С. Мельник 4 місце. Відео боїв можна подивитись на нашому каналі: Є. Дегопік - тут і тут. а  Д. Петрів - тут.


Першість Львівської області з карате (версія JKА) серед 

дітей віком від 6 до 15 років


[12.04.2014] Відбулись змагання в м. Стрий. ФБЄ була представлено трьома клубами: Бусі-до, Кенсей та Ронін.  Більшість спортсменів вперше їздили на змагання в інше місто. Не зважаючи на хвилювання  спортсмени виступили дуже добре і зайняли призові місця.

Відкритий турнір з кікбоксингу в м. Дрогобич[09.03.2014] Перші перемоги в 2014 році СК "Сапсан" під керівництвом тренера Шачнева В.С. були завойовані на відкритому турнірі по кикбоксингу. Спортсмени проявили характер і волю до перемоги. З п'яти спортсменів клубу, учавствовавших в змаганнях - п'ять медалей. Чотири золотих і одна бронза. Чемпіонами стали: Петрів Д., Мірошник С., Дегопік Є., Двірник О. Третье місце Дворник В. Пожелаєм спортсменам і тренерові подальших перемог.
Відео фінальних боїв:
Дегопік Євген -   тут
Мельник Станислав -  тут
Петрив Данило -  тут


Змагання відкритого Чемпіонату та першості Львівської області з карате-до (версія WKC) серед молоді.


[08.03.2014] Підсумки змагань: взяли участь 190 спортсменів з 11 клубів трьох областей України. Змагалися у чотирьох розділах програми: ката командне ката, куміте WKC, фоку-го для початківців. Перше загальнокомандне місце - СК"Сене" р. Стрий, друге - СК "Кенсев", третє СК "Ронін", четверте - ФБЕ і СК "Бусі-до".


Чергова атестація.

[22.02.2014] На жаль змагання, заявлені в календарному плані, були скасовані. І ми зосередилися на техніці та підготовці каратистів до атестації. Тому, як звичайно, наші спортсмени всіх вікових категорій від 6 до 60 років здавали атестаційні нормативи з 9 по 1 Кю. Кілька фотографій цього заходу представлені тут:

Новорічна атестація.


[29.12.2013] Шістдесят чотири спортсмена зі Львова та Львівської області прийняли участь в останній в цьому році атестації на пояси. Ми почали приймати нормативи фізичної кондиції по новому, що викликало деякі труднощі. Але в цілому все пройшло добре, хоч дехто і получив відстрочку на 1-3 місяці.
     Поздоровляємо всіх з Новим роком, бажаємо успіхів в спорті та особистому житті.


Підсумки  2013 року для Спортивного клубу "Сапсан"

    Закінчився спортивний 2013 рік, який був виключно вдалий для спортивного клуба "Сапсан". Він приніс багато перемог Українського та Світового масштабу. Призові місця були завойовані в рукопашному бою, кік-боксінгу та боксу.
     Вихованці клубу дякують тренеру Шачневу В.С. за пильність та наполегливість, велику любов до своєї справи. Бажаємо Володимиру Семеновичу  міцного здоров"я і подальших успіхів у спорті.
     З новим 2014 років!!!
 
     Чемпіони та призери клубу:


     

Підсумкові змагання 2013 року: "Турнір Святий Миколай"


[21.12.2013] Підведені підсумки змагань турніру "Святий Миколай". 170 спортсменів з 12 клубів  чотирьох областей України змагались у трьох розділах програми: ката, куміте WKC та контактного карате. Перше загальнокомандне місце - СК"Ронін", друге - СК "Кенсей", третє та четверте - СК"Бусідо" та ФБЄ на п"ятому  - наші гості з Борисполя. Також були вручені сертифікати на 1 Дан Копотю Андрію, Глоговський Богдані та Маланію Бондо.


Також, вже другий рік, ми проводимо змагання по контактному карате в захисному обладнанні, відео боїв дітей 10-11 років та юнаків 16-17 років, можна подивитись тут.

1-го Чемпіоната Світу «WCFF World Championship»

[08.12.2013] В м. Харьків пройшов перший в історії Чемпіонат Світу по Українському національному виду змішаних одноборств "Козацький Двобій". Чемпіонат зібрав 400 спортсменів з 6 країн світу. В командному заліку перше місце зайняла команда України. Член збірної України, представник ФБЄ Євгеній Дегопик зайняв 1 Місце в "Козацькоому двобою" серед  дітей 11 років. Фінальний бій нашого чемпіона можна подивитись тут.

"17 Hangarytatami cup"


[23.11.2013]
У місті Будапешт відбувся міжнародний турнір "17 Hangarytatami cup". На турнірі прийняло участь понад 750 спортсменів з 10 країн Світу. У складі збірної України, яка у підсумку посіла 2 загальнокомандне місце, приймали учвсть спортсмени СК "Кенсей" та СК"Ронін".  Наші спортсмени у запеклій боротьбі вибороли 2 срібних та 2 бронзових нагороди. Гуральський Ігор - срібло у категорії 14-15 років (-70 кг.) та бронзу у категорії 16-17 років (-68 кг), а також Мельник Станіслав, Палій Назар та Мішолівський Назар вибороли срібло у категорії командні ката 7-13 років і Глинський Ростік, Іськів Назар та Гуральський Ігор - бронзу у категорії командні ката 14 +.

Чемпіонат та першість Львівської області по кікбоксінгу.


[10.11.2013]
 Поздоровляємо наших сміливих хлопців - Дегопіка Є. та Дворника О. посівших відповідно два перших  та два других місця у семі та лайт контакті.

Всеукраїнський турнір з рукопашного бою "Магістр" 

 

 [03.11.2013] Вже традиційно в м. Луцьк пройшов турнір  з  рукопашного бою. Клуб "Сапсан" знову порадував  нас  перемогою. Дегопик Євген під керівництвом  тренера Шачнева В.С. завоював перше місце в своїй  віковій категорії. Відео найкращих боїв тут   і   тут.

 Поздоровляємо Костинюка Владислава за друге місце  на  Чемпіонаті Львівської області по боксу до 50 кг, який  проходив 14 жовтня.


World Kanazava Cup 2013

 Mіжнародна атестація та семінар під керівництвом 

М. Муракамі 7 Дан  SKIF 

[29.10-02.11.2013] Цілий тиждень наші спортсмени відвідували семінар під керівництвом М.Муракамі. Вони  довідались багато нового в кіхоні та куміте, результат - три чорних паса: Копоть Андрій, Маланія Бондоі та Глаговська Богдана.
Невеличке відео проголошення результатів атестації тут.

Також, дуже вдало виступили наші спортсмени на міжнародному турнірі World Kanazava Cup 2013. Наші дівчата Гейко Тетяна, Пастущин Софія та Глаговська Богдана
14-15 років - перше місце в командному куміте. Не відставали і хлопці Копоть Андрій, Маланія Бадрі та Маланія Бондо - вони перші в куміте в категорії  16-17 років. Порадував наш ветеран Мальцев Володимир, який посів 3 місце в куміте. В індивідуальних видах - Маланія Бондо другий в куміте, а Маланія Бадрі в ката. Також дівчата - Глаговська Богдана перша в куміте, Гейко Тетяна третя в куміте в своїх вікових категоріях.


Турнір "Місто Лева" 

[19.10.2013] В суботу пройшли традиційні змагання - Турнір "  з м. Донецька. Досить несподівано на другому місті - Спортивний клуб "Ронін" м.  Львів, трете місМісто Лева". Вже не в перше кращим клубом став "Даї-до-кан"це за командою Сене зі Стрия. Четверте та п"яте відповідно у клуба Кемпо м. Донецьк та ФБЄ Львів. Також  звання КМС присвоєні спортсменам з клуба "Кенсей": Кісілю Володимиру та Кузю Дмитро. Поздоровляємо всіх учасників змагань з вдалими виступами.


Атестація.

[28.09.2013] В суботу в нас пройшла чергова атестація. Головною подією стала пробна атестація наших спортсменів, які збираються відвідати міжнародний семінар і атестуватись на 1 Дан.
Поздоровляємо Глаговську Богдану та Семенюка Олега з присвоєнням звання КМС.


Для того, щоб нашим новачкам стало зрозуміло,  до чого треба прагнути і що вони будуть вміти,  ми розмістили два відео; с кіхоном і дзю-іппоном   та    ката
.


5 - й Чемпіонат Світу (WUKF) Бухарест, Румунія


[18.05.2013]Поздоровляэмо Серебріяна Вячеслава з двійною перемогою на Чемпіонаті Світу в Румунії. Він виборов 3 місце в куміте та став 3 в командних ката.


Підсумкова атестація[25.05.2013]
Федерація бойових єдиноборств провела останню в учбовому році атестацію. В ній прийняли участь 88 спортсменів. Діти і дорослі здавали з 9 по 1 Кю. На жаль багато учасників не змогли належним чином виконати нормативи фізичної кондиції і отримали відстрочки на 1-3 місяці. Але в цілому рівень наших учнів підвищується. Тут можна подивитись на виконання нашими спортсменами Текі Шодан.

Відкритий Кубок Львівської області з карате-до 

(сьобу-санбон WKC)

[18.05.2013] У Львові відбулись заключні в цьому учбовому році змагання з карате-до. Двісті десять спортсменів з десяти клубів Львівської області та Київа змагались у п"яти розділах програми. Місця розподілились таким чином: Перше - клуб "Сене" м. Стрий і далі: клуб "Кенсей",  "Ронін", "Бусі-до" та "Абсолют" Червоноград. Вже не вперше ми проводили контактні бої в захисному обладнані по правилах косікі карате. Всі бажаючи змогли випробувати себе в реальнпму поєдинку.  Більше фотографій буде доступно на нашій сторінці Вконтакті.

5-й Кубок Соке Куботи/Чемпіонат Європи по Госоку-рю карате-до та міжнародний семінар.


[26-28.04.2013]
В Сумах традиційно проходив Кубок С. Куботи по Госоку-рю. Але перед тим відбувся семінар в якому прийняли участь наші спортсмени, які приїхали на змагання. На перший Дан здав Самчук Вадим та на третій Мирончук Катерина.
 На змаганнях перемогу отримали: Харитонова Яна - 1 місця в куміте та гранд-чемпіоні куміте, 2 місце в ката. Перше місце в ката Мирончук К., також призові місця в ката отримали: Пастущин С., Яцик Д., Дебрянський О., Самчук В., В куміте медалі отримали: Пастущин С., Дебрянський О., Самчук В.

Чемпіонат та Першість України з Карате WKC санбон сьобу.

[26-28.04.2013] На Чемпіонаті та Першості України з карате приймали участь 17 команд. Біля 400 учасників у всіх традиційних категоріях. Добрі результати показали спортсмени ФБЕ. Тринадцять призових місць завоювали 10 наших спортсменів з трьох клубів: Кенсей, Ронін та Скіф Добротвір. Також у впертій боротьбі наша команда хлопців 12 - 18 років виборола Кубок і зайняла 3 місце. Поздоровляємо переможців !!!Двійна перемога наших спортсменів СК "Сапсан"


[Квітень 2013] 
Поздоровляємо Дегопика Євгена та його тренера Шачнева В.С. з двійною перемогою: на Чемпіонаті України з рукопашного бою в Коблево та відкритого Львівського обласного турніру з кікбоксінгу в Дрогобичі.  Переможні бої можна подивитись тут   і   тут.

Міжнародний турнір з рукопашного бою м. Луцьк

[23.03.2013] Поздоровляємо команду  СК "Сапсан" з успішним виступом на Міжнародному турнірі з рукопашного бою, який проходив у м. Луцьк. Перше місце в своїй віковій категорії завоював Дегопик Євген. Тренер Шачнев В.С. Подивитись один з переможних боїв можна тут    і    тут.
Відкритий Чемпіонат Львівської області серед молоді за правилами сьобу-санбон (версія WKC)


[16.03.2013] Не зважаючи на погодні умови в суботу ми провели Чемпіонат Львівської області. На жаль до нас не змогли приєднатись команди зі Стрия, Червонограда, Добротвіра та інших. Тяжко було доїхати спортсменам з Сихова, Левандівки та приміських населених пунктів. Деяким прийшлось пішки долати відстані по 5-10 км. Тому ми не стали штучно збільшувати категорії за рахунок їх об"єднання, ми вирішили нагородити навіть тих спортсменів, яки не мали  гідної конкуренції в своїх вікових групах. Адже вірність вибраному напрямку І участь у змаганнях при любих умовах теж гідна поваги та нагороди. Перше місце в команди "Бусі-до", друге - ФБЄ, третє - "Ронін", четверте - "Кенсей". Слід також відмітити, що різниця між 2 та 4 місцем дорівнює декількох балів. Поздоровляємо всіх учасників не зважаючи на зайняті місця. Також поздоровляємо Серебріяна Вячеслава, який привіз команду з Києва і отримав сертифікат на 4 ДАН.


Атестація ФБЄ.

[2-3.03.2013] Згідно нашого календарного плану в суботу відбулась атестація в якій взяли участь більше 100 чоловік. Основна кількість дітей здавали на 9-7 Кю. Більше половини учасників виступили дуже добре, але на жаль атестація ще раз підтвердила недостатній рівень фізичної кондиції багатьох спортсменів. Тому деякі отримали відстрочки на 1-3 місяці, за яки, ми надіємось, всі недоліки будуть виправлені. Найбільш масово атестувались клуби "Ронін", "Кенсей", та "СКІФ Добротвір"

9 - й традиційний турнір "Harasuto Cup" - 2013 м. Лодзь, Польща

[2-3.03.2013] Вже не вперше наші спортсмени відвідали міжнародний турнір  "Harasuto Cap". В ньому прийняли участь клубні команди з майже 20 европейских країн. Федерацію бойових єдиноборств представляв клуб "Бусі-до". Юнні спортсмени отримали серйозний досвіт в виступах на великих змаганнях. Яцик Дмитро посів 3 місце в ката 8 років. Разом зі спортсменами приїхала група підтримки. Батьки та тренери робили все можливе, щоб поїздка була цікавою та насиченою. Змагання запам"ятаються нашим спортсменам цікавими екскурсіями, відвідинами музеїв в м. Лодзі та Варшаві. Подивитись відео: змагання по ката - тут
а по куміте - тут.


Предноворічна атестація

[29.12.2012] Досить вдало закінчили цей рік спортсмени нашої Федерації. Більше 30 чоловік здали на коричневі пояси. Так в передостанні дні року Мальцев Ілля та Бондо Маланія атестувались на 1 КЮ.  П’ятеро наших учнів отримали звання КМС по результатах змагань(Райх Олег, Ломадзе Гаррі, Бадрі Маланія, Венера Маланія та Копоть Андрій)

Турнір "Святий Миколай"

[15.12.2012] Традиційно відбувся турнір з карате-до "Святий Миколай", до нас завітали гості з Києва, Червонограда, Добротвіра, Стрия, Летічева та інших міст і селищ, де існують клуби Федерації бойових єдиноборств. Перше місце у команди ФБЄ, на другому команда "Ронін", на третьому представники «Бусі-до». Поздоровляємо всіх учасників та переможців змагань.

9-й Чемпіонат Світу з карате-до серед клубів

[9-11.11.2012] Спортсмени клуба "Бусі-до" в складі збірної України прийняли участь у 9-му Чемпіонаті Світу з карате-до в Римі (Італія). Успішно виступили: Кравець Денис 1 місце - ката 7 років, Яцик Дмитро 3 місце - ката 8 років, Самчук Вадим 3 місце куміте 16 років. Подивитись один з боїв  можно  тут.
В вільний час учасники змагань побували в Ватикані та відвідали Колізей. Одноголосна думка тренерів, батьків та учасників - відвідувати ці змагання і в майбутньому.

Турнір з карате-до "Місто Лева" 

27.10.2012] Проходив турнір з карате-до "Місто Лева",  вже шостий раз  Львів зустрічав спортсменів зі всієї України. Відзначилась команда клубу "Даї-до-кан" з м. Донецьк, яка зайняла перше місце і випередила команду ФБЄ (2 місце) та клуб  "Ширай Кай-дзю" (3 місце). Команди "Сене" та "Дзи-рі"на 4 та 5 місті.

Міжнародна атестація та семінар під керівництвом 

М. Муракамі 7 Дан  SKIF 

[2-7.10.2012]Вже не вперше збулись мрії наших кращих учнів, які змогли доказати собі та іншим, що їхній рівень вже досяг ступеня 1 Дана. Вони прийняли участь у міжнародному семінарі та успішно здали міжнародну атестацію. Поздоровляємо Ломадзе Гаррі та Маланію Бадрі з чорним пасом. Також Серебріяна Вячеслава. зі здачею на 4 Дан.